SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

ŠPORT: TJ Prosiek - TJ Máj Ružomberok - Černová 4:4

08.09.2020

Nedeľňajší zápas 7. ligi dospelých zo začiatku ani zďaleka nenasvedčoval tomu, že naše mužstvo dopselých by mohlo bodovať. Je potrebné pripomenuť, že naše mužstvo hralo proti papierovo silnejšiemu mužstvu. Naši chlapi však v polovici zápasu pozbierali všetky sily a pustili sa do súpera bez rešpektu. Otáčať stav z 0:2 určite nebolo ľahké a stálo to veľa úsilia. Mužstvo Prosieka predviedlo hru, ktorá potešila nie jedného fanúšika. Nechýbalo veľa a hostia by odchádzali z Prosieka bez bodu. Od osemdesiatej minúty mužstvo domácich viedlo 4:3.  V závere zápasu, v osemdesiatej siedmej minúte, hostia vyrovnali a tak po záverečnom hvizde rozhodcu si mužstva body podelili.

Za domácich skorovali: Michal Uličný 19 min. 1:2, Miroslav Švárny 68. min. pokutový kop 2:3, Miroslav Švárny 77. min. 3:3, Vratko Dobák 80. min. 4:3